GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 3855003
nr 385 5003
Skål
orrefors, jan Johansson, höjd: 16 Dia. 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 november 2005
300 kr
400 kr
400 kr